Specializujeme se na soukromé a obecní lesy
+420 773 565 738

Vzdálená správa

TeamViewer QS download-tv.png

 

Pro vzdálenou správu je využit program TeamViewerQS, pomocí kterého se lze připojit k jakémukoli počítači nebo serveru na světě v několika sekundách. Umožňuje vzdálené ovládání počítače způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače a to i za branami firewall. Při vybrání volby Vzdálená správa z nabídky programu Výroba 4000 se TeamViewerQS automaticky spustí. Není nutná jeho instalace ani oprávnění správce.

Nejvyšší standard zabezpečení

TeamViewer je velmi bezpečné řešení. Obsahuje plně zabezpečené datové kanály s výměnou klíčů s šifrováním relace AES (256 bit), které poskytuje stejný standard zabezpečení, jako protokoly https/SSL.

Přenos souborů

TeamViewer umožňuje integrovaný přenos dat, který umožňuje kopírování souborů a složek od i ke vzdálenému partnerovi. Přenos dat probíhá i za branami firewall.

Práce za branami firewall

Hlavním problémem při používání softwaru pro vzdálené ovládání jsou brány firewall a blokované porty, a také směrování NAT lokálních IP adres. Při použití programu TeamViewer se nemusíte starat o brány firewall: TeamViewer vytvoří směrování k Vašemu partnerovi za vás.

Optimalizovaný výkon

Bez ohledu na to, zda máte připojení LAN nebo vytáčené připojení, TeamViewer optimalizuje kvalitu zobrazení a rychlost v závislosti na Vašem připojení k síti.